Hårda tag när vi har sex är vad som gäller

Hårda tag när vi har sex är vad som gäller

Idag är det bara hårda tag som gäller om du vill ha sex med mig. Jag tar med mig en ögonbindel, gag, hand och fotfängsel. Vill du sen komplettera med något eget så är det bara bra. Men främst är den leksaken jag söker från din sida alltså en riktigt stor hård kuk, som kan hålla sig hård och styv en längre tid. Gärna även en riktigt stor laddning med sperma på det.

Förutom din stora kuk så lägger jag inte så speciellt stor vikt på den övriga kroppsformen, så länge du bara luktar gott och inte är skäggig (stubb räknas inte). Din pung är naturligtvis rakad, annars spelar det ingen roll hur lite eller mkt hår du har på övriga kroppen. Din ålder lägger jag inte heller ner så stor vikt vid, yngre eller äldre är helt okej vilket som.

Söker du efter kinky escort tjejer?

Du har en bild på din kropp och gärna snopp i din profil. Jag kommer inte lägga till folk på kik för ett se era bilder, foto här i profilen är vad som gäller. Jag jobbar under dagarna och kommer att försöka logga in och kolla när jag kan. Puss på er. Vi ses förhoppningsvis redan i ikväll!

Svara på annonsen - bli medlem helt gratis!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *